FUN - KLUB

[ dodaj wpis ]

Foto 112

Hania Krupa Fundacją Wspieram Cicho i Skutecznie    hanna.krupa@gmail.com

Dziękuję za Waszą obecność na Balu Integracyjno - Karnawałowym w Koszęcinie dla komandosów JWK oraz ich rodzin. Było przednio! 22.02.2019r.

Foto 111

Marta    Martajonkisz.allianz@wp.pl

Czad! Po prostu wymiatają! Zabawa przednia, z humorem i jajem!

Foto 110

Kasia Jakubiec    jakubiec.kasia@gmail.com

Najlepszy zespół z jakim miałam ogromną przyjemność się bawić na weselu 28-29.07. Cały zespół wymiata, jest otwarty na innych, po prostu nie da się z nimi nudzić. Polecam każdemu !!!

Foto 109

Iwona Ponikiewska    ponikiewska.iwona@gmail.com

Dziękujemy za zabawę karnawałową w Rybarzowicach. Tak bawić ludzi umie mało kto.... Wymiatacie!!! Od tradycyjnej biesiady poprzez najnowsze hity.... niesamowita,niezapomniana impreza!!! Jestescie NAJLEPSI.... Polecamy

Foto 105

Kasia    katarzyna_gamrot@o2.pl

Od Wesela Laury i Kamila Gubała jesteście moim ulubionym zespołem , wczesniej nie mialam okazji Was poznać i posłuchać :) Jesteście najlepsi , będę każdemu polecać! :) Pozdrawiam najlepszy zespół !!!!!

Foto 102

Martyna Goszyc    g.martyna@tlen.pl

Najlepszy zespół!!! Daliście czadu i za to dziękujemy bardzo :) Do zobaczenia na kolejnym weselu i nie tylko ;3

Foto 101

Magdalena Kuszek    magdalena.jurdyga@wp.pl

Kochani byliście WSPANIALI !!! Wszyscy moi goście z Bielska, Ustronia, Cieszyna, Rzeszowa, Anglii i Niemiec byli ZADZIWIAJĄCO zajebiście zadowoleni :) :) :) Cytuję : " jeszcze nie było takiego zespołu który nas od drzwi wracał na salę o 5 rano ... większość nas wypraszała już po 2 " , "dawaj na nich namiary","gdzieś Ty ich znalazła!? " :) :) DZIĘKI WAM MAM NAJLEPIEJ WSPOMINANE WESELE W RODZINIE :) :* DZIĘKUJĘ !! Polecam dosłownie wszystkim ten Zespół którzy mają poczucie humoru , chęć na dobrą zabawę , "kochają swoje teściowe" ;) no i co najważniejsze dobrze nasmarowane stopy bo tak dają że nie idzie z parkietu zejść do samego rana :D POZDRAWIAMY !

Foto 97

Wrocławskie Górale    grzesiurmf@o2.pl

Dołóżcie do posłuchania Takiego Janicka i cosik tam więcej... :)

Foto 95

Kasia i Paweł    pawlik_katarzyna@o2.pl

Kochani jesteście niesamowici!!! Wasza energia powala na kolana! Dziękujemy za świetną zabawę w Cieszynie. Chyba już wiemy, kto będzie grał za kilka lat u nas w Siedlcach :) Serdecznie pozdrawiamy!

Foto 88

Patrycja i Grzesiu    patrycjarmf@o2.pl

Kochani dziękujemy za dwie najlepsze zabawy w naszym życiu. Jesteście niesamowici, naładowani energią i uśmiechem. Macie nas !!! Będziemy chyba jeździć po weselach i wpraszać się jako dalecy krewni :-) Janku, Danusiu - DZIĘKUJEMY!!! Uwielbiamy tańczyć a dzięki Wam przetańczenie ośmiu godzin jest niesamowitą przyjemnością. Do zobaczenia u nas - zapraszamy nad Odrę do Wrocławia. Oddani fani !!!

Foto 86

Asia i Michał M    asialoo@o2.pl

My również dziekujemy za zorganizowanie wspaniałej zabawy na naszym weselu. Nasi goście z różnych części Polski są zachwyceni- a my jeszcze bardziej:) Do zobaczenia na kolejnym weselu w naszej rodzinie:) Pozdrawiamy

Foto 85

Ania i Przemek    anna.majer@poczta.onet.pl

Rewelacyjny zespół! Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę weselną:) goście do dnia dzisiejszego Was wspominają! tak samo jak my!:)pozdrawiamy serdecznie:)

Foto 83

Dariusz Włoch    darek1895@wp.pl

Pozdrowienia dla zespołu od rodziny ze strychu- Bieruń Nowy!!! Dziękuję za fantastyczną zabawę ;)

Foto 68

A TO MY    fhu.grze@neostrada.pl

Serdeczne pozdrowienia dla Johnny Band, jak się bawić to tylko z Wami! Dziekujemy za zgodę na wykorzystanie Waszego utworu, który tak nam wpadł w ucho, że już jest z nami na każdej imprezie pozdrawiamy Grześ i NAtalia

dalej »